Lot 10039
Johannes Weiland (1856-1909)

Interieur met lezende vrouw

gesigneerd 'Weiland' (linksonder)

olieverf op doek, 55x40 cm (met lijst: 78x63 cm)

Conditie: vergeeld, doek gebobbeld, craquelé

€ 500,00
€ 700,00

Startbod: € 400