Lot 10084
Hollandse School (19de eeuw) / Mogelijk George W. Waters (Amerikaans, 1832-1912)

Zeilers op een woelige zee

met annotatie 'G. Waters' (op het spieraam)

olieverf op doek, 66x101 cm (met lijst: 79x115 cm)

Conditie: vernis vergeeld, craquelé, oppervlaktevuil, doordrukking van het spieraam, doek gebobbeld, stukjes verfverlies (rechtsonder)

€ 500,00
€ 700,00

Startbod: € 300