Lot 1592
Online Only Silver & jewellery | 9 - 19 september 2021
Een Duits zilveren drie-lichts kandelaber

Een glad achtkantig model met baluster stam en voluutvormige armen, op verzwaarde voet. Duitsland, tweede helft 20e eeuw. 925/1000. H ca 23 cm.

Herkomst: De privécollectie van zilversmid en gepassioneerd verzamelaar G.R.J. Haentjes Dekker (1932-2011)

€ 180,00
€ 220,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220