Lot 1581
Online Only Silver & jewellery | 9 - 19 september 2021
Een vergulde coupe in zilveren houder

De houder van de coupe rond met geprofileerde randen en rand van takjes tussen kleine parelranden. Het verhoogde deksel bekroond door een bol. Op drie bolpootjes. De losse coupe verguld. Maker Hendrik Smits, Amsterdam, 1816. 925/1000. H. ca 20 cm.

Herkomst: De privécollectie van zilversmid en gepassioneerde verzamelaar G.R.J. Haentjes Dekker (1932-2011)

€ 200,00
€ 400,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300