Lot 1567
Online Only Silver & jewellery | 9 - 19 september 2021
Een Duits zilveren koekdoos

Ovaal en druk bewerkt (delen van verguldsel te zien) met floraal decor en vrolijke boeren taferelen. De binnenzijde verguld. Met pseudokeuren gemerkt, waarschijnlijk Hanau, begin 20e eeuw. 800/1000. Afm. ca 17, 12 en 5,5 cm. Hierbij een verguld bekertje, een vergulde eierdop en een zoutbakje met vergulde lepel.

€ 200,00
€ 400,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180