Lot 1566
Online Only Silver & jewellery | 9 - 19 september 2021
Een zilveren en vergulde ijsset, Oostenrijk-Hongarije

In neo stijl, druk bewerkt en gegraveerd met floraal decor en putti hoofdjes. Bestaande uit twaalf lepels, een ijssikkel en een opscheplepel. Oostenrijk-Hongarije, 800/1000. Gemerkt met winkeliersmerk Riemer, rond 1900.

€ 150,00
€ 250,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160