Lot 1541
Online Only Silver & jewellery | 9 - 19 september 2021
Een grote zilveren strooibus

Balustervormig in neo-stijl met ruitwerk en floraal decor een opengewerkte eierrand en geschuinde godrons op ronde voet, de dop bekroond door een eikel. Maker Gerrit de Haan, Groningen, 1905. Tevens gemerkt met pseudo meesterteken. 925/1000. H. ca 21,5 cm

€ 200,00
€ 400,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260