Lot 1539
Online Only Silver & jewellery | 9 - 19 september 2021
Een zilveren onderzetter voor karaf

Rond met parelrand boven openwerkte rand van ruiten en spijlen. Eerste kwart 19e eeuw. Alleen gemerkt met belastingkeur gekroonde O van 1807 en V voor vreemde werken 1814-1893. D. ca 14,5 cm

€ 180,00
€ 220,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240