Lot 10126
Bas Kloens (1940)

Neushoorn omringt door bloemen

gesigneerd en gedateerd 'Bas Kloens '90' (rechtsonder)

olieverf op doek, 270x188 cm (met lijst: 272x190 cm)

Conditie: goed.

€ 800,00
€ 1.200,00
€ 850,00

Hamerprijs: € 850