Lot 10081
Frits Goosen (1943)

Klipper op het IJsselmeer

gesigneerd 'F.J. Goosen' (rechtsonder)

olieverf op doek, 50x70 cm (met lijst: 65x85 cm)

€ 400,00
€ 600,00
€ 500,00

Hamerprijs: € 500