Lot 10077
Frits Goosen (1943)

De haven van Medemblik

gesigneerd en gedateerd 'F. J. Goosen '93' (rechtsonder)

olieverf op doek, 60x90 cm (met lijst: 77x107 cm)

Conditie: iets oppervlaktevuil, verder goed

€ 600,00
€ 800,00
€ 1.500,00

Hamerprijs: € 1.500