Lot 10250
Co Cordèl (1957)

Stilleven met kannen, fles, kom en pollepel

gesigneerd en gedateerd 'Cordèl '93' (linksonder)

olieverf op board, 62x46 cm met lijst: 86x70 cm)

€ 700,00
€ 900,00
€ 1.700,00

Hamerprijs: € 1.700