Lot 10127
Beer Suringh (1903-1982)

Haven van Rotterdam

gesigneerd 'B Suringh' (rechtsonder)

olieverf op doek, 98x178 cm (met lijst: 108x188 cm)

Conditie: klein deukje, verder goed

€ 300,00
€ 400,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160