Lot 10295
Herman Heijenbrock (1871-1948)

Gezicht op de electriciteitscentrale 'Centrale Merwedekanaal'

gesigneerd 'H Heijenbrock' (rechtsonder)

pastel, 64x92 cm (met lijst: 74x103 cm)

Herkomst: Dit werk is opgenomen in de inventarisatie van Stichting Vrienden van het werk van de industrieschilder Herman Heijenbrock onder nummer: 1304.

Conditie: aantasting van het papier (linksonder), verder goed

€ 300,00
€ 400,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220