Lot 10128
Daniel Mühlhaus (1907-1981)

Landschap Lage Weide

gesigneerd en gedateerd 'D Mühlhaus '59' (rechtsonder)

olieverf op doek, 90x125 cm (met lijst: 112x147 cm)

Conditie goed

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 240