Lot 10078
Jan Bévort (1917-1996)

Winterse Oude Schans met de Montelbaanstoren, Amsterdam

gesigneerd 'Bevort' (linksonder)

olieverf op doek, 80x100 cm (met lijst: 105x125 cm)

€ 300,00
€ 500,00
€ 280,00

Hamerprijs: € 280