Lot 1014
Photography | 24 October 2021
Paul Blanca (1958-2021)

Nora

gesigneerd in zilver pen 'Paul Blanca' (rechtsonder), getiteld, geannoteerd en gedateerd 'Nora 2006 A.P.' (linksonder)

zilvergelatinedruk, afbeelding 50x60 cm, (met lijst: 68x80 cm)

Conditie: goed.

For this artist resale right is applicable from €2400 hammer price onwards

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 400