Lot 549
Post-War & Contemporary Art Online | 21 October 2021
Jasper de Beijer (1973)

Cahutchu #2

gesigneerd, getiteld, gedateerd en genummerd 'CAHUTCHU 2005 JASPER DE BEIJER 5/5' (verso op etiket)

lambda print, 74,5x49,5 cm (met lijst: 95x69,5 cm)

Herkomst: Galerie Nouvelles Images, Den Haag.

Literatuur. J.de Beijer, 'The Devil Drives: and other true stories' 2006, p. 64, illustrated.

Daarbij: Het gesigneerde boek: 'The Devil Drives: and other true stories' 2006, met een (kleine) lambda print van dezelfde voorstelling los in het boek, 30x20,5 cm, gesigneerd, getiteld en genummerd 'Jasper de Beijer "Cahutchu" V/V 2006' (verso).

For this artist resale right is applicable from €2400 hammer price onwards

€ 600,00
€ 800,00

Startbod: € 600