Lot 122
Nineteenth Century & Early Modern Art | 18 November 2021
Pieter Lodewijk Francisco Kluyver (1816-1900)

Hollandse winterscène met schaatsers en figuren bij een duwslede op het ijs

gesigneerd 'Kluyver' (rechtsonder)

olieverf op doek, 103x128 cm Geschilderd in de jaren 1840.

Herkomst: -In de collectie van een Nederlandse familie sinds de jaren 1920.

Conditie: bedoekt, craquelé, oude restauraties met retouches.

€ 7.000,00
€ 10.000,00