Lot 508
Post-War & Contemporary Art Online | 21 October 2021
Koo Jeong-A (Koreaans, 1967)

U Become Snow #12

gesigneerd, getiteld en genummerd 'U become snow #12 4/5 Koo Jeong - a' (verso op etiket)

kleurenfoto 60x90 cm (met lijst: 62x92 cm)

Herkomst: Galerie Yvon Lambert.

Conditie: zeer goed.

€ 600,00
€ 800,00

Startbod: € 600