Lot 12
Classical Paintings & Drawings | 8 - 22 February 2022
Pieter Wiegersma (1920-2009)

Berglandschap in de Provence

gesigneerd met initialen (rechtsonder)

aquarel, 38x56 cm (met lijst: 58x77 cm)

Provenance:
-Kunsthandel, Gebr. Douwes, Amsterdam, Rokin 46 (1920-1993).

Conditie: papier vergeeld en gebobbeld, klein hoekje papier linksonder is afgescheurd.

€ 300,00
€ 400,00

Startbod: € 160