Lot 10020
Piet van Wijngaerdt (1873-1964)

'Papavers met Tanagra beeld'

gesigneerd 'Piet van Wijngaerdt' (linksonder)

olieverf op doek, 80x68 cm (met lijst: 89x77 cm)

Conditie: vernis vergeeld, iets oppervlaktevuil, verder goed

€ 300,00
€ 400,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240