Lot 10051
Gerard Altmann (1877-1940)

Polderlandschap met vee aan de Reeuwijkse Plassen

gesigneerd 'G. Altmann.' (linksonder)

olieverf op doek, 40x50 cm (met lijst: 59x69 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, doek gebobbeld, craquelé

€ 400,00
€ 500,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220