Lot 10003
Edgard Tytgat (Belgisch, 1879-1957)

'Kermesse flamande'

gesigneerd, gedateerd in potlood "Edgard Tytgat / 1917" (rechtsonder) en genummerd "4/5" (linksonder) en getiteld (middenonder)

kleurenhoutsnede, 10x10 cm (met lijst: 29x27 cm)

€ 200,00
€ 300,00
€ 375,00

Hamerprijs: € 375