Lot 10083
Henk Dekker (1897-1974)

'Noordwester bries / Thuis zijlende logger'

gesigneerd en gedateerd 'Henk Dekker. 35.' (linksonder), getiteld (op het spieraam)

olieverf op doek, 80x100 cm (met lijst: 94x103 cm)

Conditie: vernis vergeeld, verder goed

€ 800,00
€ 1.200,00
€ 800,00

Hamerprijs: € 800