Lot 10173
Naar Cristoforo Allori (19e eeuw)

Judith en Holofernes

olieverf op doek, 65,5x54 cm (met lijst: 83x97 cm)

Het huidige lot is een negentiende eeuwse kopie naar de beroemde originele compositie van Cristoforo Allori in de collectie van het Palazzo Pitti in Florence, inv. no. 1912n.96. The present lot is a nineteenth century copy after the famous original composition by Cristoforo Allori in the collection of the Palazzo Pitti in Florence, inv. no. 1912n.96.

€ 800,00
€ 1.200,00
€ 500,00

Hamerprijs: € 500