Lot 10014
Anna Maria Immerzeel (1817-1883)

Prenten kijken

gesigneerd met initialen en geannoteerd 'à son ami / Schoonhem?' (linksonder)

olieverf op paneel, 32x26 cm (met lijst: 45x38 cm)

Conditie: craquelé, iets oppervlaktevuil, verder goed

€ 400,00
€ 600,00
€ 425,00

Hamerprijs: € 425