Lot 10010
Émile Pottier (Frans, 1873-1907)

De bakker

gesigneerd 'Em. Pottier' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 55x43 cm (met lijst: 80x68 cm)

Conditie: iets oppervlaktevuil, verder goed

€ 300,00
€ 400,00
€ 350,00

Hamerprijs: € 350