Lot 10022
Geer van Velde (1898-1977)

De discipel

gesigneerd "Geer. v. Velde (linksonder)

olieverf op doek, 76x66 cm (met lijst: 84x74 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, lichte craquelé, deformatie in het doek

€ 400,00
€ 600,00
€ 700,00

Hamerprijs: € 700