Lot 10015
Henri Pieck (1895-1972)

Kameelrijders in Caïro

gesigneerd, gedateerd en geannoteerd 'Henri Pieck / Cairo 20' (rechtsonder)

aquarel, zonder lijst, 15x34 cm

Conditie: verkleurd, gebobbeld, slijtage

€ 200,00
€ 300,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220