Lot 10002
Europese School (20ste eeuw)

Havengezicht in Griekenland

onduidelijk gesigneerd (rechtsonder)

gouache op papier, 85x56 cm (met lijst: 105x75 cm)

Conditie: papier gebobbeld, verder goed

€ 300,00
€ 400,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160