Lot 10144
Naar Pieter Saenredam (19de eeuw)

Interieur van de Sint-Bavokerk in Haarlem met het Müllerorgel

draagt monogram (rechtsonder)

olieverf op paneel, 69x51,5 cm (met lijst: 85x68 cm)

Conditie: vernis vergeeld, oppervlaktevuil

€ 600,00
€ 800,00

Startbod: € 300