Lot 10152
Hendrik Schaaff (1805-1850)

Portret van Doetje Albarda-Spoelstra (geb. 15 juli 1797)

geannoteerd 'Geschilderd 1839 door H Schaaff' (op de achterzijde)

olieverf op doek, 72x60 cm (met lijst: 86x77 cm)

Conditie: doek gebobbeld, vernis vergeeld, oppervlaktevuil, craquelé, doordrukking van het spieraam

€ 500,00
€ 700,00

Startbod: € 300