Lot 10179
Britse School (18e eeuw)

Een leesmomentje

niet gesigneerd

gewassen inkt op papier, 18,5x13,5 cm (met lijst: 39x33 cm)

Conditie: enkele kreukels, papier vergeeld (op de randen), een scheur zichtbaar (linksonder)

€ 300,00
€ 400,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160