Lot 10037
Hollandse School (17e eeuw) / Navolger van Guilliam du Gardijn (1595-1647)

De dochter van farao vindt Mozes in het biezen mandje

olieverf op paneel, zonder lijst, 37x49 cm

Conditie: vergeeld, baarst, oppervlaktevuil

€ 300,00
€ 500,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180