Lot 10038
Hollandse School (19de eeuw) / Manier van Johannes Engel Masurel (1826-1915)

Groenteverkoopster

olieverf op paneel, zonder lijst, 32x25 cm

Conditie: oppervlaktevuil, verfverlies, craquelé, vergeeld

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 200