Lot 10036
Hollandse School (circa 1700)

Kaartspelers in een herberg

olieverf op doek, 54x60 cm (met lijst: 74x80 cm)

Conditie: vergeeld, bedoekt, restauratie patchs, craquelé, doordrukking van het spieraam

€ 400,00
€ 600,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240