Lot 10029
François Halkett (Belgisch, 1856-1921)

Heer met sigaar

gesigneerd en gedateerd 'F. Halkett / 3-1889' (linksonder)

olieverf op doek, 67x57 cm (met lijst: 84x74 cm)

€ 500,00
€ 700,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300