Lot 10252
Hollandse School (19e eeuw)

Keukenstilleven met wild en vis, mosselen en paddenstoelen

olieverf op doek, 59x72 cm (met lijst: 73x86 cm)

Conditie: bedoekt, oppervlaktevuil, craquelé, restauraties, verder goed

€ 300,00
€ 500,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220