Lot 10001
Marie-Antoinette Marcotte (Frans, 1869-1929)

'In den Rotterdamschen Dierentuin'

gesigneerd en onduidelijk gedateerd "M.A. Marcotte" (linksonder)

olieverf op doek, 48x58 cm (met lijst: 69x80 cm)

Conditie: vernis vergeeld, verder goed

€ 600,00
€ 800,00
€ 550,00

Hamerprijs: € 550