Lot 10041
Herman Johannes van der Weele (1852-1930)

Boer met paard en wagen bij bosrand

gesigneerd 'HJ vd Weele' (rechtsonder)

aquarel, 31x46 cm (met lijst: 49x65 cm)

€ 300,00
€ 400,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180