Lot 10021
Harrie Kuyten (1883-1952)

'Chrysanten'

gesigneerd 'Harrie Kruyten' (linksonder), getiteld (op het spieraam)

olieverf op doek, 95x79 cm (met lijst: 106x90 cm)

€ 600,00
€ 800,00
€ 1.500,00

Hamerprijs: € 1.500