Lot 10023
Adrianus Petrus Hendrikus Wilbers (1818-1887)

Winterse dag aan een bevroren plas

gesigneerd en gedateerd 'A.P.H. Wilbers ft 52' (rechtsonder) met oude label (op de achterzijde)

olieverf op paneel, 19x26 cm (met lijst: 31x38 cm)

Conditie: vernis iets vergeeld, verder goed

€ 700,00
€ 1.000,00
€ 500,00

Hamerprijs: € 500