Lot 10011
Adolphe Phalipon (Frans, Engels, werkzame periode: 1846-1848)

Elegante dame

gesigneerd 'Ad. Phalipon' (linksonder)

olieverf op paneel, 33x23,5 cm (met lijst: 52x45 cm)

Conditie: vernis vergeeld, iets oppervlaktevuil, craquelé, verder goed

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 200