Lot 4087
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Een polychroom beschilderd houtgesneden beeld van de Heilige Petrus

15/16e eeuw, mogelijk Zuidelijke Nederlanden of Frankrijk

Uitgebeeld met boek in hand en sleutels van de Hemelpoort. Met label aan de onderzijde: 'Museum Vaals'.

H 43,5 cm

€ 500,00
€ 800,00
€ 900,00

Hamerprijs: € 900