Lot 4086
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Een Engelse mahoniehouten bestekkist

Eind 18e/vroege 19e eeuw

Gedecoreerd met ingelegde biezen, met hengsels aan weerszijden.

H 34,5 cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 450,00

Hamerprijs: € 450