Lot 2506
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Een Wanli kraak porselein blauw wit bord

Ming dynasty, Wanli periode (1573-1619), China

In het midden een stervormig cartouche met daarin vogels. Niet gemerkt.

D 29 cm

Verlies van glazuur en randschilfers. Glazuur imperfecties op het vlak (bobbeltjes in het porselein). Geen haarlijnen of restauratie. (Glaze loss and fritting along the edge of the plate. A few manufacturing flaws in the surface glaze of the plate (bumps in the porcelain). No cracks or hairlines and no restoration.)

€ 300,00
€ 450,00
€ 375,00

Hamerprijs: € 375