Lot 7516
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Een spanen doos met inhoud: speelgoedkasteel met toebehoren

19e eeuw, mogelijk Duitsland

Gemaakt van dun houtfineer. Enkele gebouwen en bomen. Deels in matige staat.

Doos: L 42.5 cm

Matige conditie en defecten/beschadigingen.

€ 150,00
€ 250,00

Startbod: € 90