Lot 2521
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Een Chinees porselein blauw wit draken vaasje

19e eeuw, China

Een punt- of steelvaas, blauw wit gedecoreerd met draken en gemerkt op onderzijde.

H 20 cm

Goede conditie; geen schilfers, haarlijnen of beschadigingen en gene restauratie. De steel van de vaas staat een klein beetje scheef.

€ 150,00
€ 250,00
€ 450,00

Hamerprijs: € 450