Lot 2519
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Divers Chinees blauw wit porselein

18e eeuw, China

Een kavel divers w.o. een deksel met asterdecor (kruisbarst). Een groot Kangxi gemerkt bord (randbeschadigingen maar geen haarlijnen) en zeven grote Qianlong borden (ongemerkt) met capucijnerrand (goede conditie).

Deksel: D 23.5 cm (buitenrand, of 21.5 binnenruimte) en 6 cm hoog., Grootste bord: D 36cm, andere borden : D 28 cm

€ 400,00
€ 600,00
€ 850,00

Hamerprijs: € 850